Federal Danışmanlık olarak Kocaeli merkezli olarak danışmanlık ve kurumsal eğitim hizmetleri vermekteyiz. Ulusal ve uluslararası kurumlar tarafından sunulan hibe ve diğer destek mekanizmaları ile teşvik imkanlarının, ilgili başvuru sahipleriyle buluşturulması misyonunu yüklenen firmamız; proje bazlı başvuruların gerçekleştirilmesi, iş planların hazırlanması, hibe alan projelerin yürütülmesi, yatırım fizibilitelerinin çıkarılması ve kurumsal eğitimlerin sağlanması süreçlerinin tamamını bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Kalkınma Ajansları, TÜBİTAK, KOSGEB, Bakanlıklar ve Avrupa Birliği başta olmak üzere hibe sağlayıcı tüm ulusal ve uluslararası kurumlara yönelik proje hazırlamakta ve yürütmekte olan firmamız, düzenlediği eğitimler ve sunduğu kurumsal gelişim danışmanlık hizmetleriyle de adından bahsettirmektedir.

2018 yılında verdiği danışmanlık hizmeti ile 2.500.000 TL ‘lik bir eğitim yatırımı fizibilitesinin hazırlanmasına ve Yatırım Teşvik Belgesi’nin alınmasına öncülük eden firmamız, bu faaliyet ile yatırım danışmanlığı faaliyetlerine de başlamıştır. Firmamız yatırım yapacak firmaların Yatırım Teşvik Belgesi alması ve diğer hibe/kredi imkanlarından faydalanması için danışmanlık çalışmalarına aynı şekilde devam etmektedir.